(+48) 12 680 25 25 (+48) 12 680 25 25
KARIERA

JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY
ZMIENIAĆ DLA WAS ŚWIAT

Szukamy osób, które chcą czerpać satysfakcję z pracy i sprawdzić się przy najbardziej prestiżowych inwestycjach.

Dołącz do nas!

Poszukujemy

Koordynator Projektu

miejsce pracy: Kraków

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ukończone studia – kierunek budowlany
  • Doświadczenie powyżej 1 roku w prowadzeniu projektów
  • Komunikatywny język angielski (B2) (dokumentacja i spotkania w j.angielskim)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa Microsoft Office

Twoje przyszłe zadania:

  • Utrzymywanie kontaktów z klientem
  • Opracowanie i nadzór nad budżetem poszczególnych etapów projektu
  • Przygotowanie planu projektu i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu
  • Identyfikowanie problemów wynikłych podczas realizacji projektu i proponowanie rozwiązań
  • Analiza efektywności projektu w trakcie prac i po jego zakończeniu
  • Utrzymywanie dobrych relacji biznesowych
  • Współpraca z działem zakupów, technologii, jakości, produkcji, ekonomicznym
  • Rozliczenia finansowe, protokoły do fakturowania
  • Uzgadnianie kosztów dodatkowych
  • Praca na budżetach

Zainteresowaliśmy Cię?

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocją opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.
Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.