(+48) 12 680 25 25 (+48) 12 680 25 25
KARIERA

JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY
ZMIENIAĆ DLA WAS ŚWIAT

Szukamy osób, które chcą czerpać satysfakcję z pracy i sprawdzić się przy najbardziej prestiżowych inwestycjach.

Dołącz do nas!

Poszukujemy

Inżynier budowy

miejsce pracy: Budowy - kontrakty na obszarze działań Mostostal Kraków S.A.

Twoje przyszłe zadania:
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.
Oczekujemy od Ciebie:
  • wykształcenia wyższego (mile widziane budowlane)
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na budowie,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju
  • mile widziana znajomości języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w konstrucjach stalowych

Zainteresowaliśmy Cię?

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocją opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.
Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Aplikując na daną ofertę pracy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym, załączonym cv) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dane o Tobie, które nie są wymagane, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w formularzu aplikacyjnym.
  1. Administratorem Twoich danych osobowych, zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę, jest Mostostal Kraków S.A., ul. Ujastek 7, 30-969 Kraków, (dalej: „MK”).
  2. MK wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować poprzez adres e-mail: dane.osoboweMK@mostostal.com.pl.
  3. Twoje Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:
    1. przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a jeśli wyrazisz zgodę to również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych,
      (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”) w zakresie danych wymaganych przez Kodeks Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. a RODO w zakresie dodatkowych informacji umieszczonych w aplikacji oraz w przypadku wyrażenia zgody na udział w kolejnych rekrutacjach);
    2. prowadzenia działań marketingu rekrutacyjnego, jeśli wyrazisz zgodę,
      (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    3. wykorzystywania złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia badań pod kątem satysfakcji procesu rekrutacyjnego lub zatrudnienia,
      (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO - prawnie uzasadniony interes tj. badanie satysfakcji z procesu rekrutacji przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia);
    4. porządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji,
      (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b RODO).
  4. Odbiorcami Twoich danych osobowych będą odpowiednio podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacyjnego, procesu zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, dostawcy rozwiązań IT, podmioty świadczące usługi wsparcia procesów rekrutacyjnych, podmioty z grupy Budimex/Ferrovial, i inne podmioty jeśli ich udział jest konieczny do realizacji powyższych celów (w tym spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego – art. 46 ust. 2 lit. c RODO), opublikowane na stronie:
    a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.
  5. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach oraz marketingu rekrutacyjnego, administratorem Twoich danych osobowych będzie MK, zgodnie z treścią zgody i w zakresie, w jakim Twoje dane osobowe będą przetwarzane w procesach rekrutacyjnych na które aplikowałeś.
  6. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:
    1. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do czasu wycofania zgody lub przez okres pięciu lat od daty wyrażenia zgody;
    2. w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby marketingu rekrutacyjnego - do momentu wycofania tej zgody lub podjęcia decyzji o zaprzestaniu prowadzenia działań marketingu rekrutacyjnego;
    3. w celu wykorzystywania złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby badania pod kątem satysfakcji z procesu rekrutacyjnego lub zatrudnienia, dane osobowe przechowywane przez okres jednego roku od zaaplikowania na daną ofertę pracy, lub do czasu złożenia przez Ciebie skutecznego sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
    4. w przypadku prowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz w przypadku sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przez czas jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych.
  7. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Ci następujące prawa:
    1. prawo do wycofania zgody, prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,
    2. poszczególne zgody można wycofać poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail: dane.osoboweMK@mostostal.com.pl,
    3. prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - w przypadku gdy przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu i na warunkach określonych w przepisach RODO,
    4. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego (organu publicznego powołanego w celu ochrony podstawowych praw i wolności osób fizycznych w związku z przetwarzaniem oraz ułatwiania swobodnego przepływu danych osobowych w Unii).
  8. Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych w Grupie Budimex oraz trybu realizacji wniosków: