Mostostal Kraków

Strona główna / Kontakt / Dane teleadresowe

Zarząd
ul. Ujastek 7, 30-969 Kraków
tel. (+48) 12 680 25 00 - Biuro Zarządu
tel. (+48) 12 680 25 25 - Recepcja
tel. (+48) 12 680 25 30 - Kadry
fax. (+48) 12 680 26 00
Prezes Zarządu
Andrzej Kaczan
e-mail: biuro@mostostal.com.pl
Wiceprezes Zarządu Dyrektor ds. Sprzedaży i Produkcji
Jacek Lech
e-mail: jacek.lech@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Kacper Jaskot
e-mail: kacper.jaskot@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Zygmunt Ficek
e-mail: zygmunt.ficek@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Marcin Bukowski
e-mail: marcin.bukowski@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów 
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Rafał Korytowski
e-mail: rafal.korytowski@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Paweł Porada
e-mail: pawel.porada@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktów
Dyrektor Zespołu Kontraktów
Robert Świerc
e-mail: robert.swierc@mostostal.com.pl
Zespół Kontraktu - gazociągi przesyłowe
Dyrektor Kontraktu - gazociągi przesyłowe
Marcin Kulik
e-mail: marcin.kulik@mostostal.com.pl
Biuro Handlowe

e-mail: marketing@mostostal.com.pl

Dyrektor Handlowy
Janusz Zbroja
e-mail: janusz.zbroja@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Ofertowania i Wycen
Paweł Spisak
e-mail: pawel.spisak@mostostal.com.pl
Kierownik Działu Rozwoju Rynku i Marketingu
Katarzyna Wawrzeńczyk
e-mail: katarzyna.wawrzenczyk@mostostal.com.pl
Dział Zakupów Centralnych
e-mail: zakupy@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych i Administracji
Michał Sitek
e-mail: michal.sitek@mostostal.com.pl
Dział Gwarancji
e-mail: gwarancje@mostostal.com.pl
Dyrektor Zakupów Centralnych i Administracji
Michał Sitek
e-mail: michal.sitek@mostostal.com.pl
Biuro Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Dyrektor Biura Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
Mariusz Rachel
e-mail: mariusz.rachel@mostostal.com.pl 
Wytwórnia Konstrukcji Stalowych - Kraków

ul. Blokowa 3, 31-752 Kraków
tel. (+48) 12 680 15 40
fax. (+48) 12 643 51 79
e-mail: wks@mostostal.com.pl

Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych
Andrzej Żelazko
e-mail: andrzej.zelazko@mostostal.com.pl 

Kierownik Projektów Sprzedażowych
Maciej Gębuś
e-mail: maciej.gebus@mostostal.com.pl 

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych - Kleszczów
Żłobnica, ul. Milenijna 5, 97-410 Kleszczów
tel. (+48) 12 352 41 64
e-mail: wks2@mostostal.com.pl

Dyrektor Wytwórni Konstrukcji Stalowych
Mariusz Rachel
e-mail: mariusz.rachel@mostostal.com.pl 

Kierownik Projektów Sprzedażowych
Radosław Kosiński
e-mail: radoslaw.kosinski@mostostal.com.pl 

Kariera w Mostostalu Kraków
Kierownik ds. personalnych
Karolina Molenda
e-mail: rekrutacja.mk@budimex.pl