(+48) 12 680 25 25 (+48) 12 680 25 25
Aktualności

Złombolowa przygoda

W sobotę, 26 czerwca, załoga pod nazwą QwaitTeam, do której należą pracownicy Mostostalu Kraków, wystartowała w rajdzie Złombol. To wyprawa dowolną trasą, wybraną przez startujące drużyny, której celem jest charytatywna zbiórka na rzecz Domów Dziecka.  

Złombol to ekstremalna wyprawa starymi samochodami produkcji państw byłego bloku komunistycznego, której celem jest uzbieranie jak największej ilości pieniędzy dla dzieci z Domów Dziecka. Jako darczyńca możemy pośrednio oraz bezpośrednio uczestniczyć w wyprawie umieszczając swoje logotypy, nazwy firmowe na naszych samochodach oraz wpłacając pieniądze na konto akcji. 100 % środków przekazywane jest dla dzieci z Domów Dziecka w całej Polsce. W tym roku rajd wystartował jako 2 część zeszłorocznej edycji pod pełną nazwą: „Złombol 14 vol. 2 Over the rainbow”. Jak sama nazwa wskazuje pojedziemy tam, gdzie tylko będzie to możliwe, bez tradycyjnie wcześniej określonego celu przez organizatorów.

Na tę chwilę nasza załoga składa się z pracowników Mostostalu Kraków – Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Kleszczowie  – pasjonatów motoryzacji i podróżowania, którzy w nietypowy sposób chcą wyrazić siebie i pozytywnie zareklamować okolicę, którą znają od dziecka. Załoga, pod nazwą QwaitTeam sama wyremontowała samochód FSO Polonez, którym po raz kolejny ruszają w złombolową przygodę. Pomimo zdarzających się awarii na trasie, nasza drużyna zawsze jedzie do przodu! Nigdy nie zostawiają swoich, dlatego nie tylko pomagają dzieciom, ale również nieszczęśnikom, którym na trasie poległy samochody…

Trzymamy kciuki za bezpieczeństwo wszystkich uczestników rajdu i życzymy niesamowitych wrażeń z podróży!

Przypominamy, że cały czas można wpłacać darowizny na rzecz Dzieci z Domów Dziecka na oficjalnej stronie Rajdu:

https://zlombol.pl/